| Торговая марка | Könner & Söhnen |
|---|---|
| Класс защиты | IP23M |
| Ģeneratora tips | Invertora |
| Kontaktligzdas | 2 x Schuko 230 V |
| Напряжение (V) | 230 |
| Dzinēja modelis | KS 240i |
| Trokšņa Līmenis Lpa (7m) / Lwa, dB | 66/91 |
| Kartera tilpums | 0.6 л |
| Dzinēja jauda (ZS) | 7.5 |
| Startera tips (ģeneratori) | Manuāls/elektrisks |
| Svars (bez iepakojuma) | 40 кг |
| Maksimālā jauda (ģeneratori) | 4000 W |
| Nominālā jauda (ģeneratori) | 3500 W |
| Degvielas tvertnes tilpums | 12 л |
| Размеры (см) | 62x44x51 |
| LED-дисплей | Slodze, degvielas līmenis, spriegums, frekvence, darba stundas; pārslodzes indikators, sprieguma indikators, eļļas līmeņa indikators. |
| Dzinēja cilindra tilpums | 223 cm³ |
| Частота (Гц) | 50 |
| Maksimālā strāva (A) | 17.4 |
| Vidējais darbības laiks (pie 50% jaudas) | 7.8 h |
| Akumulators (Ah) | 1.6 |
| EAN | 4260405363377 |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 43.6 kg |
| Degvielas veids (ģeneratori) | Benzīns |
| Dzinēja tips | Benzīna viencilindra, 4-taktu, ar gaisa dzesēšanu |
| Izejošā DC jauda, V/A | 12V/8.3A |
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.