| Торговая марка | Karcher |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Система питания | Аккумулятор |
| Тип источника питания | Li-Ion |
| Дополнительная информация | Sūkšanas uzgaļa darba platums (mm): 280. Šaurās iesūkšanas sprauslas darba platums (mm): 170. |
| Объем грязной воды | 0.1 l |
| Maksimālais lietošanas laiks (min) | 35 |
| Объем резервуара для воды | 3 l |
| Svars (bez iepakojuma) | 0.7 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 1.2 kg |
| Augstums (universāls) | 32.5 cm |
| Platums (universāls) | 28 см |
| Dziļums (universāls) | 12.5 cm |
| EAN | 4066529146540 |
Характеристики























Отзывы
Отзывов пока нет.