| Торговая марка | Karcher |
|---|---|
| Мощность | 1800 W |
| Ūdens patēriņš (Augstspiediena mazg.) | 420 l/h |
| Maks. ūdens padeves temperatūra | 40 °C |
| Augstspiediena šļūtene | 8 м |
| Spiediens (bar/MPa) | 130 |
| Mazgāšanas veiktspēja (m²/h) | 30 |
| Izmēri mm (DxPxA) | 405x306x584 |
| Svars (bez iepakojuma) | 11.9 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 19.5 кг |
| EAN | 4066529127129 |
Karcher K 4 Power Control Flex Car & Home 1.324-309.0
320.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Характеристики

























Отзывы
Отзывов пока нет.