| Основная информация | |
| Торговая марка | Whirlpool |
| EAN | 8003437046650 |
| Тип устройства | Отдельностоящий |
| Цвет | Белый |
| Энергопотребление | |
| Класс энергоэффективности | C |
| Вместимость кг | |
| Вместимость стирки | 6.5 kg |
| Размеры, вес | |
| Высота | 90 см |
| Ширина | 40 см |
| Глубина | 60 см |
| Вес | 56 кг |
| Вес с упаковкой | 57 кг |
| Управление | |
| Управление | Электронная |
| Электронный дисплей | Есть |
| Другие параметры | |
| Количество программ | 14 |
| Дополнительные параметры | |
| Защита детской безопасности | Да |
| Класс акустической шумовой эмиссии | B |
Whirlpool TDLRB 65242BS EU/N 6.5 кг
A
↑
G
↑
G
C
394.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Описание
Характеристики
| Вес | 57.000 кг |
|---|---|
| Производители | Whirlpool |
| Класс акустической шумовой эмиссии | B |
| Класс энергопотребления | C |
| Вместимость стирки | 6.5 kg |
| Высота | 90 см |
| Ширина | 40 см |
| Глубина | 60 см |
| Вес | 56 кг |
| Вес с упаковкой | 57 кг |
| Управление | Электронная |
| Количество программ | 14 |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 57 kWh |
| Energoefektivitātes klase (2021) | C |
| Dziļums (universāls) | 60 см |
| Код продукта | 859991614200 |
| EAN | 8003437046650 |
| Электронный дисплей | Есть |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 6.5 kg |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:20 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 74 dB |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Электронный контроль дисбаланса | True |
| Защита детской безопасности | True |
| Svars (bez iepakojuma) | 56 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 57 кг |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 44 л |
| Цвет | Белый |
| Platums (universāls) | 40 см |
| Торговая марка | Whirlpool |
| Тип устройства | Отдельностоящий |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | С вертикальной загрузкой |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1200 |
| Augstums (universāls) | 90 см |
| Garantija motoram | 20 лет |
| Класс энергоэффективности | C |


























Отзывы
Отзывов пока нет.