| Торговая марка | Sencor |
|---|---|
| Материал корпуса | Пластик/Нержавеющая сталь |
| Объем | 1.7 л |
| Мощность | 2200 W |
| Длина шнура | 0.75 m |
| Svars (bez iepakojuma) | 1.2 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 1.5 kg |
| Цвет | Черный |
| EAN | 8590669386680 |
Характеристики






















Отзывы
Отзывов пока нет.