| EAN | 8806097051589 |
|---|---|
| Ethernet (RJ45) | Есть |
| Оптический аудиовыход | Есть |
| Wi-Fi | Есть |
| Augstums (universāls) | 71 см |
| Высота с подставкой | 76 см |
| Platums (universāls) | 123 см |
| Глубина с подставкой | 25 м |
| Svars (bez iepakojuma) | 17 кг |
| Bluetooth | Есть |
| DVB-T | Есть |
| DVB-T2 | Есть |
| DVB-C | Есть |
| DVB-S | Есть |
| DVB-S2 | Есть |
| Dziļums (universāls) | 5 см |
| Energoefektivitātes klase (SDR) (2021) (TV) | F |
| Energoefektivitātes klase (HDR) (2021) (TV) | G |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 23 кг |
| Расстояние между отверстиями для крепления к стене (мм) | 200×200 |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h (2021) | 75 kWh |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h (2021) | 166 кВт·ч |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) (2021) | 55/139 |
| Ekrāna izšķirtspēja (2021) | 3840 x 2160 (Ультра HD) |
| Торговая марка | Samsung |
| Операционная система | Tizen |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Цвет | Черный |
| Тип экрана | Плоский (Flat) |
| HDMI | 4 |
| USB | 2 |
| CI слоты | Есть |
| Класс энергоэффективности | F |
Samsung QE55QN85FAUXXH
A
↑
G
↑
G
F
650.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Характеристики

























Отзывы
Отзывов пока нет.