| Цвет | Черный |
|---|---|
| Торговая марка | LG |
| Energoefektivitātes klase (SDR) (2021) (TV) | G |
| Bluetooth | Есть |
| DVB-T | Есть |
| DVB-T2 | Есть |
| DVB-C | Есть |
| DVB-S | Есть |
| DVB-S2 | Есть |
| Dziļums (universāls) | 7 см |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h (2021) | 54 кВтч |
| Energoefektivitātes klase (HDR) (2021) (TV) | G |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h (2021) | 74 kWh |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) (2021) | 43/109 |
| Ekrāna izšķirtspēja (2021) | 3840 x 2160 (Ультра HD) |
| Тип экрана | Плоский (Flat) |
| Операционная система | webOS |
| Количество ядер процессора | 4 |
| EAN | 8806096456743 |
| HDMI | 2 |
| USB | 1 |
| CI слоты | Есть |
| Ethernet (RJ45) | Есть |
| Оптический аудиовыход | Есть |
| Wi-Fi | Есть |
| Augstums (universāls) | 56.7 cm |
| Platums (universāls) | 96.8 см |
| Высота с подставкой | 60.8 см |
| Глубина с подставкой | 18.8 m |
| Svars (bez iepakojuma) | 7.6 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 9.3 кг |
| Расстояние между отверстиями для крепления к стене (мм) | 200×200 |
| Класс энергоэффективности | G |
Характеристики

























Отзывы
Отзывов пока нет.