| Торговая марка | Könner & Söhnen |
|---|---|
| Degvielas veids (ģeneratori) | Benzīns |
| Класс защиты | IP23M |
| Dzinēja tips | Benzīna viencilindra, 4-taktu, ar gaisa dzesēšanu |
| Dzinēja modelis | KS 440 |
| Trokšņa Līmenis Lpa (7m) / Lwa, dB | 71/96 |
| LED-дисплей | Spriegums, frekvence, darba stundas |
| Izejošā DC jauda, V/A | 12/8.3 |
| Ģeneratora tips | Parastais (klasiskais) |
| Startera tips (ģeneratori) | Manuāls/elektrisks |
| Дополнительная информация | Viedā sprieguma stabilizācijas sistēma AVR |
| Degvielas tvertnes tilpums | 25 л |
| Maksimālā strāva (A) | 34.78/14.45 |
| Vidējais darbības laiks (pie 50% jaudas) | 15 ч |
| Напряжение (V) | 230/400 |
| Kontaktligzdas | 1 x CEE 230 V 32 A, 1 x CEE 400 V 16 A |
| Dzinēja cilindra tilpums | 440 cm³ |
| Kartera tilpums | 1.2 l |
| Svars (bez iepakojuma) | 88 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 90 кг |
| Maksimālā jauda (ģeneratori) | 8000 W |
| EAN | 4260405361601 |
| Nominālā jauda (ģeneratori) | 7500 W |
| Размеры (см) | 68×54.5×55 |
| Dzinēja jauda (ZS) | 18.0 |
Характеристики























Отзывы
Отзывов пока нет.