| Торговая марка | Karcher |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Система питания | Аккумулятор |
| Объем грязной воды | 0.1 l |
| Maksimālais lietošanas laiks (min) | 35 |
| Время зарядки (ч) | 3 |
| Дополнительная информация | Sūkšanas uzgaļa darba platums (mm): 280. Šaurā sūkšanas uzgaļa darba platums (mm):170. Veiktspēja no vienas baterijas uzlādes (m²): apt. 105. |
| Тип источника питания | Li-Ion |
| Svars (bez iepakojuma) | 0.7 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 1.2 kg |
| Augstums (universāls) | 32.5 cm |
| Platums (universāls) | 28 см |
| Dziļums (universāls) | 12.5 cm |
| EAN | 4054278792026 |
Karcher WV 5 Plus 1.633-467.0
76.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.