| Торговая марка | Karcher |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Дополнительная информация | Sūkšanas uzgaļa darba platums (mm): 280. Šaurā sūkšanas uzgaļa darba platums (mm): 170. |
| Объем грязной воды | 0.1 l |
| Maksimālais lietošanas laiks (min) | 35 |
| Время зарядки (ч) | 4 |
| Svars (bez iepakojuma) | 0.9 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 1.1 кг |
| EAN | 4066529063090 |
| Augstums (universāls) | 32 cm |
| Platums (universāls) | 28 см |
| Dziļums (universāls) | 12 cm |
| Система питания | Аккумулятор |
| Тип источника питания | Li-Ion |
Karcher WV 2 Plus NP (1.633-661.0)
81.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.