| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 1 кг |
|---|---|
| Augstums (universāls) | 32 cm |
| Platums (universāls) | 28 см |
| Dziļums (universāls) | 12 cm |
| EAN | 4054278977720 |
| Торговая марка | Karcher |
| Цвет | Белый |
| Система питания | Аккумулятор |
| Дополнительная информация | Sūkšanas uzgaļa darba platums (mm): 280. |
| Объем грязной воды | 0.1 l |
| Maksimālais lietošanas laiks (min) | 35 |
| Время зарядки (ч) | 4 |
| Тип источника питания | Li-Ion |
| Svars (bez iepakojuma) | 0.6 kg |
Karcher WV 2 Plus 1.633-640.0
64.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.