| Торговая марка | Karcher |
|---|---|
| EAN | 4066529057303 |
| Ūdens patēriņš (Augstspiediena mazg.) | 360 l/h |
| Izmēri mm (DxPxA) | 178x219x415 |
| Svars (bez iepakojuma) | 3.4 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 5.4 kg |
| Мощность | 1400 W |
| Spiediens (bar/MPa) | 110 bar |
| Maks. ūdens padeves temperatūra | 40 °C |
| Augstspiediena šļūtene | 3 м |
| Mazgāšanas veiktspēja (m²/h) | 20 |
Характеристики























Отзывы
Отзывов пока нет.