| Основная информация | |
| Торговая марка | Hotpoint-Ariston |
| EAN | 8050147649435 |
| Тип устройства | Отдельностоящий |
| Цвет | Черный |
| Энергопотребление | |
| Класс энергоэффективности при стирке и сушке | E |
| Вместимость кг | |
| Вместимость стирки | 11 кг |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot | 7 кг |
| Размеры, вес | |
| Высота | 85 см |
| Ширина | 59.5 см |
| Глубина | 60.5 см |
| Вес | 73.4 кг |
| Вес с упаковкой | 75 кг |
| Управление | |
| Управление | Электронная |
| Электронный дисплей | Есть |
| Другие параметры | |
| Количество программ | 11 |
| Дополнительные параметры | |
| Обработка паром | Есть |
| Класс акустической шумовой эмиссии | C |
Hotpoint-Ariston NDD11725BDAEE (NDD 11725 BDA EE) с сушкой! 11 кг 60.5 см
A
↑
G
↑
G
E
511.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Описание
Характеристики
| Вес | 75.000 кг |
|---|---|
| Производители | Hotpoint-Ariston |
| Глубина | 60.5 см |
| Вес с упаковкой | 75 кг |
| Вес | 73.4 кг |
| Ширина | 59.5 см |
| Класс акустической шумовой эмиссии | C |
| Высота | 85 см |
| Вместимость при стирке и сушке | 7 кг |
| Вместимость стирки | 11 кг |
| Класс энергоэффективности при стирке и сушке | E |
| Торговая марка | Hotpoint-Ariston |
| Цвет | Черный |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1600 |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 4:00 |
| Mazgāšanas un žāvēšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 9:50 |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 54 l |
| Тип устройства | Отдельностоящий |
| Обработка паром | Есть |
| Количество программ | 11 |
| Управление | Электронная |
| Электронный дисплей | Есть |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 75 кг |
| Svars (bez iepakojuma) | 73.4 кг |
| Dziļums (universāls) | 60.5 см |
| Platums (universāls) | 59.5 см |
| Augstums (universāls) | 85 см |
| EAN | 8050147649435 |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 80 дБ |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | A |
| Код продукта | 869991649430 |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 66 л |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 11 кг |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 7 кг |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 61 kWh |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas un žāvēšanas ciklos (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 414 kWh |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | B |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | E |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar žāvētāju |
| Garantija motoram | 10 лет |
| Класс энергоэффективности | E |



























Отзывы
Отзывов пока нет.