| Тип устройства | Отдельностоящий |
|---|---|
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | С вертикальной загрузкой |
| Код продукта | 31020186 |
| EAN | 8059019093987 |
| Energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 52 kWh |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 7 кг |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:28 |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 42 л |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1400 |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 79 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| Augstums (universāls) | 86 см |
| Platums (universāls) | 41 cm |
| Dziļums (universāls) | 60 см |
| Svars (bez iepakojuma) | 58 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 59.5 кг |
| Электронный дисплей | Есть |
| Управление | Электронная |
| Wi-Fi | Есть |
| Количество программ | 16 |
| Торговая марка | Haier |
| Цвет | Белый |
| Обработка паром | Есть |
| Таймер отложенной стирки | Есть |
| Защита детской безопасности | True |
| Класс энергоэффективности | B |
Haier THASN476TM4S 7kg
A
↑
G
↑
G
B
429.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Характеристики

























Отзывы
Отзывов пока нет.