| Торговая марка | Haier |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Тип устройства | Отдельностоящий |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar žāvētāju |
| Код продукта | 31020528 |
| EAN | 6921081505526 |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | D |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | A |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas un žāvēšanas ciklos (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 308 кВт·ч |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 41 kWh |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 6 кг |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 10 кг |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 70 л |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 42 л |
| Mazgāšanas un žāvēšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 7:30 |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:58 |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 71 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | A |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1400 |
| Augstums (universāls) | 85 см |
| Platums (universāls) | 60 см |
| Dziļums (universāls) | 60 см |
| Svars (bez iepakojuma) | 79 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 82 кг |
| Электронный дисплей | LED |
| Управление | Электронная |
| Wi-Fi | Есть |
| Количество программ | 14 |
| Обработка паром | Есть |
| Таймер отложенной стирки | Есть |
| Защита детской безопасности | True |
| Класс энергоэффективности | D |
Haier HWD100BD14397PUS ar žāvētāju
A
↑
G
↑
G
D
1,340.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.