| Торговая марка | Haier |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Тип устройства | Отдельностоящий |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | С фронтальной загрузкой |
| Код продукта | 31021008 |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | D |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | A |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas un žāvēšanas ciklos (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 308 кВт·ч |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 36 kWh |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 6 кг |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 10 кг |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 67 l |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 42 л |
| Mazgāšanas un žāvēšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 7:55 |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:58 |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1400 |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 70 дБ |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | A |
| Augstums (universāls) | 85 см |
| Platums (universāls) | 60 см |
| Dziļums (universāls) | 60 см |
| Svars (bez iepakojuma) | 75 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 78 кг |
| Электронный дисплей | Есть |
| Управление | Электронная |
| Wi-Fi | Есть |
| Количество программ | 14 |
| Таймер отложенной стирки | Есть |
| EAN | 6921081591020 |
| Защита детской безопасности | True |
| Электронный контроль дисбаланса | True |
| Защита от затопления | Есть |
| Обработка паром | Есть |
| Класс энергоэффективности | D |
Haier HWD100-B14367U-S ar žāvētāju
A
↑
G
↑
G
D
780.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.