| Торговая марка | Haier |
|---|---|
| Код продукта | 34901771 |
| Тип устройства | Встраиваемый |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 229 kWh |
| Kopējais tilpums (2021) | 251 л |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 178 л |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 73 л |
| Trokšņa līmenis (2021) | 35 дБ |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Augstums (universāls) | 177.3 см |
| Platums (universāls) | 54 см |
| Dziļums (universāls) | 55 см |
| Климатический класс | SN-T |
| Мощность замораживания кг/24ч | 6 |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Быстрая заморозка | Есть |
| Тип холодильника | Морозильник внизу |
| Без инея | Есть |
| Svars (bez iepakojuma) | 57 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 63 кг |
| EAN | 6901018094408 |
| Быстрое охлаждение | Есть |
| Режим отпуска | Есть |
| Двусторонняя установка дверей | Есть |
| Тип полок | Закалённое стекло |
| Количество дверей | 2 |
| Электронный дисплей | Есть |
| Управление | Электронная |
| Класс энергоэффективности | E |
Haier HQE1855BCMW 177cm No Frost
A
↑
G
↑
G
E
550.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/, adrese: Ģerāniju iela 3, Rīga, epasts: atbalsts@serviscentrs.lv, tel.: +371 67 425 232
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.