| Быстрое охлаждение | Есть |
|---|---|
| Быстрая заморозка | Есть |
| Двусторонняя установка дверей | Есть |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Климатический класс | SN-T |
| Сохранение холода при отключении электроэнергии (ч) | 12 |
| Тип полок | Закалённое стекло |
| Количество дверей | 2 |
| Электронный дисплей | Есть |
| Торговая марка | Haier |
| Тип устройства | Встраиваемый |
| Тип холодильника | Морозильник внизу |
| Без инея | Есть |
| Код продукта | 34901662 |
| EAN | 6901018091285 |
| Energoefektivitātes klase (2021) | D |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 190 кВтч |
| Kopējais tilpums (2021) | 300 л |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 214 л |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 86 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 32 дБ |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Augstums (universāls) | 193.5 см |
| Platums (universāls) | 54 см |
| Dziļums (universāls) | 55 см |
| Svars (bez iepakojuma) | 86 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 92 кг |
| Управление | Электронная |
| Режим отпуска | Есть |
| Система крепления фасадов | Раздвижная дверь |
| Класс энергоэффективности | D |
Haier HBW7519DT 193cm No Frost
A
↑
G
↑
G
D
1,000.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/, adrese: Ģerāniju iela 3, Rīga, epasts: atbalsts@serviscentrs.lv, tel.: +371 67 425 232
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.