| Количество программ | 16 |
|---|---|
| Таймер отложенной стирки | Есть |
| Обработка паром | Есть |
| Защита детской безопасности | True |
| Защита от затопления | Есть |
| Торговая марка | Haier |
| Тип устройства | Отдельностоящий |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | С фронтальной загрузкой |
| Код продукта | 31801162 |
| EAN | 8059019109619 |
| Energoefektivitātes klase (2021) | A |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 35 kWh |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 9 кг |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:48 |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 46 л |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1600 |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 72 дБ |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | A |
| Augstums (universāls) | 82 см |
| Platums (universāls) | 60 см |
| Dziļums (universāls) | 54 см |
| Электронный дисплей | LED |
| Управление | Электронная |
| Wi-Fi | Есть |
| Svars (bez iepakojuma) | 65 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 67 кг |
| Класс энергоэффективности | A |
Haier BHA6SD69M6DB9S 9kg
A
↑
G
↑
G
A
535.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.