| Степени регулировки воздушного потока | 3 |
|---|---|
| Класс энергоэффективности | A |
| Уровень шума | 64 дБ |
| Dzesēšanas jauda | 2.6 kW |
| Sildīšanas jauda | 2.3 кВт |
| Displejs uz priekšējā paneļa | Есть |
| В комплекте пульт дистанционного управления | Есть |
| Торговая марка | Electrolux |
| Мощность | 2.6 kW |
| Svars (bez iepakojuma) | 32.5 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 37.5 кг |
| Telpai līdz, (m²) | 18 |
| Savāktie (l/24h) | 1.2 |
| Режимы | 4 |
| Воздушный поток, (м³/ч) | 390 |
| Таймер | Ir, līdz 24 h |
| Термостат | Встроенный |
| Funkcijas (kondicionieriem) | Ventilācija, sausināšana, dzesēšana, sildīšana |
| Цвет | Белый |
| Kondicioniera veids | Mobilais |
| EAN | 7332543979547 |
| Размеры ВxШxГ (см) | 70.5×47.2×38.3 |
- “Sencor SFH8994WH” уже есть в вашем списке желаний
Electrolux EXP26U339HW
A
↑
G
↑
G
A
470.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/, adrese: Ģerāniju iela 3, Rīga, epasts: atbalsts@serviscentrs.lv, tel.: +371 67 425 232
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.