| Воздушный поток, (м³/ч) | 380 |
|---|---|
| Telpai līdz, (m²) | 18 |
| Степени регулировки воздушного потока | 4 |
| Dzesēšanas jauda | 2.6 kW |
| Уровень шума | 64 дБ |
| Svars (bez iepakojuma) | 31.5 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 36.5 кг |
| EAN | 7332543978984 |
| Savāktie (l/24h) | 1.2 |
| Размеры ВxШxГ (см) | 70.5×47.2×38.3 |
| Funkcijas (kondicionieriem) | Dzesēšana, attīrīšana, sausināšana |
| Торговая марка | Electrolux |
| Цвет | Белый |
| Kondicioniera veids | Mobilais |
| Displejs uz priekšējā paneļa | LED |
| Класс энергоэффективности | A |
| Мощность | 2.6 kW |
| Таймер | Есть |
Electrolux EXP26U339CW
390.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/, adrese: Ģerāniju iela 3, Rīga, epasts: atbalsts@serviscentrs.lv, tel.: +371 67 425 232
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.