| Основная информация | |
| Торговая марка | Electrolux |
| EAN | 7333394044002 |
| Тип устройства | Отдельностоящий |
| Цвет | Белый |
| Энергопотребление | |
| Класс энергоэффективности при стирке и сушке | D |
| Вместимость кг | |
| Вместимость стирки | 9 кг |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot | 5 кг |
| Размеры, вес | |
| Высота | 85 см |
| Ширина | 60 см |
| Глубина | 58 см |
| Управление | |
| Управление | Электронная |
| Электронный дисплей | Есть |
| Другие параметры | |
| Количество программ | 14 |
| Дополнительные параметры | |
| Защита детской безопасности | Да |
| Wi-Fi | Есть |
| Обработка паром | Есть |
| Класс акустической шумовой эмиссии | B |
| Защита от затопления | Есть |
| Таймер отложенной стирки | Есть |
Electrolux EW7W5697QE 9 кг 58 см с сушилкой!
A
↑
G
↑
G
D
609.00 €
В наличии
Serviss: Electrolux Latvia klientu zvanu centra, adrese: info.latvija@electrolux.com, tel.: +371 66778818
Описание
Характеристики
| Вес | 0.000 кг |
|---|---|
| Производители | Electrolux |
| Глубина | 58 см |
| Класс энергоэффективности при стирке и сушке | D |
| Класс акустической шумовой эмиссии | B |
| Вместимость стирки | 9 кг |
| Вместимость при стирке и сушке | 5 кг |
| Высота | 85 см |
| Ширина | 60 см |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 9 кг |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 62 л |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 45 л |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:48 |
| Augstums (universāls) | 85 см |
| Platums (universāls) | 60 см |
| Dziļums (universāls) | 58 см |
| Wi-Fi | Есть |
| Электронный дисплей | Есть |
| Управление | Электронная |
| Защита от затопления | Есть |
| Торговая марка | Electrolux |
| Цвет | Белый |
| Тип устройства | Отдельностоящий |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar žāvētāju |
| Код продукта | 914615100 |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | D |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | A |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas un žāvēšanas ciklos (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 265 kWh |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 49 kWh |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 5 кг |
| Mazgāšanas un žāvēšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 5:55 |
| Количество программ | 14 |
| Обработка паром | Есть |
| Таймер отложенной стирки | Есть |
| Защита детской безопасности | True |
| EAN | 7333394044002 |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1600 |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | A |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 76 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Класс энергоэффективности | D |























Отзывы
Отзывов пока нет.