| Основная информация | |
| Торговая марка | Electrolux |
| EAN | 7332543635801 |
| Тип устройства | Встраиваемый |
| Энергопотребление | |
| Класс энергоэффективности при стирке и сушке | E |
| Вместимость кг | |
| Вместимость стирки | 8 кг |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot | 4 кг |
| Размеры, вес | |
| Высота | 82 см |
| Ширина | 60 см |
| Глубина | 54 см |
| Управление | |
| Управление | Электронная |
| Электронный дисплей | LED |
| Другие параметры | |
| Количество программ | 14 |
| Дополнительные параметры | |
| Защита детской безопасности | Да |
| Класс акустической шумовой эмиссии | A |
| Защита от затопления | Есть |
| Таймер отложенной стирки | Есть |
Electrolux EW7W368SI 8 кг Встраиваемая! С сушкой!
A
↑
G
↑
G
E
669.00 €
В наличии
Serviss: Electrolux Latvia klientu zvanu centra, adrese: info.latvija@electrolux.com, tel.: +371 66778818
Описание
Характеристики
| Вес | 80.000 кг |
|---|---|
| Производители | Electrolux |
| Класс энергоэффективности при стирке и сушке | E |
| Вместимость стирки | 8 кг |
| Вместимость при стирке и сушке | 4 кг |
| Высота | 82 см |
| Ширина | 60 см |
| Глубина | 54 см |
| Класс акустической шумовой эмиссии | A |
| Торговая марка | Electrolux |
| EAN | 7332543635801 |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 8 кг |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 60 л |
| Управление | Электронная |
| Защита от затопления | Есть |
| Augstums (universāls) | 82 см |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 47 l |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1600 |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 4 кг |
| Mazgāšanas un žāvēšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 6:15 |
| Электронный контроль дисбаланса | False |
| Защита детской безопасности | True |
| Таймер отложенной стирки | Есть |
| Sīkāka informācija | PNC 914606408 |
| Тип устройства | Встраиваемый |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar žāvētāju |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | A |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 73 кВтч |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas un žāvēšanas ciklos (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 266 kWh |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | D |
| Platums (universāls) | 60 см |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | E |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:30 |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 70 дБ |
| Количество программ | 14 |
| Электронный дисплей | LED |
| Dziļums (universāls) | 54 см |
| Класс энергоэффективности | E |
























Отзывы
Отзывов пока нет.