| Dziļums (universāls) | 27.7 см |
|---|---|
| Maksimālais lietošanas laiks (min) | 110 |
| Ёмкость аккумулятора, мАч | 4500 |
| Система питания | Аккумулятор |
| Длина шнура | 7.4 m |
| Тип источника питания | Li-Ion |
| Augstums (universāls) | 7.8 cm |
| Торговая марка | Ecovacs |
| Цвет | Белый |
| EAN | 6970135036332 |
| Объем резервуара для воды | 0.23 l |
| Svars (bez iepakojuma) | 3,1 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 4.75 kg |
| Trokšņa līmenis (2021) | 68 dB |
| Platums (universāls) | 27.1 cm |
| Напряжение (V) | 24 |
| Мощность | 90 W |
| Время зарядки (ч) | 3 |
Характеристики























Отзывы
Отзывов пока нет.