| Напряжение (V) | 18 |
|---|---|
| Ieteicamā pļaušanas platība, (m²) | 800 |
| Длительность работы (мин) | līdz 100 min. |
| Время зарядки (ч) | 1.4 |
| Тип источника питания | Li-Ion |
| Торговая марка | Ecovacs |
| Tips (dārza tehnikai) | Robots zālespļāvējs |
| EAN | 6970135034789 |
| Barošanas veids (dārza tehnika) | Akumulatora |
| Цвет | Белый |
| Svars (bez iepakojuma) | 14.6 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 20.2 kg |
| Pļaušanas augstums (mm) | 30-80 |
| Размеры ВxШxГ (см) | 26.3x40x60 |
| Pļaušanas joslas platums | 22 см |
| Уровень шума | 57 dB |
| Motora apgriezieni minūtē | 3356 |
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.