| Торговая марка | Dreame |
|---|---|
| Tips (dārza tehnikai) | Robots zālespļāvējs |
| Barošanas veids (dārza tehnika) | Akumulatora |
| Цвет | Чёрный/Белый |
| Pļaušanas joslas platums | 40 см |
| Ieteicamā pļaušanas platība, (m²) | 5000 |
| Zāles izsviešana | Mulčēšana |
| Pašgājēja funkcija | Есть |
| Тип источника питания | Li-Ion |
| EAN | 6979054370282 |
| Ёмкость аккумулятора, мАч | 10000 |
| Время зарядки (ч) | 2.5 |
| Длительность работы (мин) | 210 |
| Motora apgriezieni minūtē | 2800 |
| Мощность | 110 W |
| Размеры ВxШxГ (см) | 32.5x74x53.2 |
| Svars (bez iepakojuma) | 15.6 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 25 кг |
| Уровень шума | 65 дБ |
| Pļaušanas augstums (mm) | 30-70 |
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.