| Торговая марка | Dreame |
|---|---|
| Tips (dārza tehnikai) | Zāles pļāvējs |
| Barošanas veids (dārza tehnika) | Akumulatora |
| Цвет | Серый/Чёрный |
| Тип источника питания | Li-Ion |
| Pašgājēja funkcija | Есть |
| Pļaušanas joslas platums | 22 см |
| Zāles izsviešana | Mulčēšana |
| Ёмкость аккумулятора, мАч | 5000 |
| Размеры ВxШxГ (см) | 27.3×44.4×66.6 |
| Pļaušanas augstums (mm) | 30-70 |
| Напряжение (V) | 18 |
| Svars (bez iepakojuma) | 16.3 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 28 кг |
| Уровень шума | 55 dB |
| Ieteicamā pļaušanas platība, (m²) | 1200 |
| EAN | 6979054370237 |
- “Blaupunkt WP7501” уже есть в вашем списке желаний
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.