| Торговая марка | Cata |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Класс энергоэффективности | A |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 39 kWh |
| Hidrodinamiskās efektivitātes klase (nosūc.) | A |
| Tauku filtrēšanas efektivitātes klase (nosūc.) | B |
| Trokšņa līmenis (dB) (nosūc.) | 67 |
| EAN | 8422248109406 |
| Svars (bez iepakojuma) | 29 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 31 кг |
| Количество скоростей | 9 + 1 intensīvais režīms |
| Nosūkšanas jauda (IEC 61591) | 650 m³/h |
| Управление | Сенсорное управление |
| Platums (universāls) | 73 см |
| Augstums (universāls) | 9.8 cm |
| Dziļums (universāls) | 27 cm |
| Таймер | Есть |
| Советы | Индукционная с встроенной вытяжкой |
| Количество нагревательных колец | 4 |
| Панель управления | Сенсорный |
| Размеры (см) | 25 x 77 x 52 |
| Защита детской безопасности | True |
| Общая мощность | 7.3 kW |
Cata AS750/A 08000405
1,099.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/, adrese: Ģerāniju iela 3, Rīga, epasts: atbalsts@serviscentrs.lv, tel.: +371 67 425 232
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.