| Основная информация | |
| Торговая марка | Bosch |
| EAN | 4242005376841 |
| Тип устройства | Отдельностоящий |
| Цвет | Белый |
| Энергопотребление | |
| Класс энергоэффективности при стирке и сушке | D |
| Вместимость кг | |
| Вместимость стирки | 10.5 кг |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot | 6 кг |
| Размеры, вес | |
| Высота | 84.8 см |
| Ширина | 59,8 см |
| Глубина | 59 см |
| Вес | 79.3 кг |
| Вес с упаковкой | 84 кг |
| Управление | |
| Управление | Электронная |
| Электронный дисплей | LED |
| Другие параметры | |
| Количество программ | 14 |
| Дополнительные параметры | |
| Защита детской безопасности | Да |
| Обработка паром | Есть |
| Класс акустической шумовой эмиссии | A |
| Защита от затопления | Есть |
| Таймер отложенной стирки | Есть |
Bosch WNG2540LSN 10.5 кг 59 см с сушкой!
A
↑
G
↑
G
D
729.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Описание
Характеристики
| Вес | 84.000 кг |
|---|---|
| Производители | Bosch |
| Высота | 84.8 см |
| Вес с упаковкой | 84 кг |
| Класс акустической шумовой эмиссии | A |
| Класс энергоэффективности при стирке и сушке | D |
| Вместимость стирки | 10.5 кг |
| Вес | 79.3 кг |
| Вместимость при стирке и сушке | 6 кг |
| Глубина | 59 см |
| Ширина | 59,8 см |
| Торговая марка | Bosch |
| Цвет | Белый |
| Тип устройства | Отдельностоящий |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar žāvētāju |
| EAN | 4242005376841 |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | D |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | A |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas un žāvēšanas ciklos (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 306 kWh |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 51 kWh |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 6 кг |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 10.5 кг |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 82 л |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 52 л |
| Mazgāšanas un žāvēšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 8:40 |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:59 |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1400 |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 70 дБ |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | A |
| Электронный дисплей | LED |
| Управление | Электронная |
| Augstums (universāls) | 84.8 см |
| Platums (universāls) | 59,8 см |
| Dziļums (universāls) | 59 см |
| Svars (bez iepakojuma) | 79.3 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 84 кг |
| Количество программ | 14 |
| Обработка паром | Есть |
| Таймер отложенной стирки | Есть |
| Защита детской безопасности | True |
| Защита от затопления | Есть |
| Электронный контроль дисбаланса | True |
| Класс энергоэффективности | D |

























Отзывы
Отзывов пока нет.