| Торговая марка | Bomann |
|---|---|
| Тип устройства | Встраиваемый |
| Тип холодильника | Морозильная камера сверху |
| EAN | 4004470781205 |
| Energoefektivitātes klase (2021) | E |
| Elektroenerģijas patēriņš gadā (2021) | 146 kWh |
| Svaigo pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 167 л |
| Saldēto pārtikas produktu nodalījuma tilpums (2021) | 14 л |
| Kopējais tilpums (2021) | 181 l |
| Trokšņa līmenis (2021) | 39 дБ |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | C |
| Augstums (universāls) | 123 см |
| Platums (universāls) | 54 см |
| Dziļums (universāls) | 54 см |
| Svars (bez iepakojuma) | 36 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 40 кг |
| Управление | Электромеханическое |
| Количество дверей | 1 |
| Тип полок | Закалённое стекло |
| Мощность замораживания кг/24ч | 2 |
| Двусторонняя установка дверей | Есть |
| Saldētavas klases apzīmējums (****) | **** |
| Климатический класс | N-ST |
| Сохранение холода при отключении электроэнергии (ч) | 6.5 |
| Система крепления фасадов | Раздвижная дверь |
| Сигнализация открытых дверей | Есть |
| Быстрая заморозка | Есть |
| Класс энергоэффективности | E |
- “Electrolux EOF3H40BW” уже есть в вашем списке желаний
Bomann KSE7812 123cm
A
↑
G
↑
G
E
400.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Характеристики

























Отзывы
Отзывов пока нет.