| Торговая марка | AEG |
|---|---|
| Код продукта | 914610730 |
| Цвет | Белый |
| EAN | 7333394115863 |
| Тип устройства | Отдельностоящий |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar žāvētāju |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | B |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | A |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas un žāvēšanas ciklos (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 206 kWh |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 51 kWh |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 6 кг |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 10 кг |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 48 л |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 47 l |
| Mazgāšanas un žāvēšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 8:50 |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:55 |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 76 dB |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1600 |
| Augstums (universāls) | 87 см |
| Platums (universāls) | 59.7 см |
| Dziļums (universāls) | 63.6 см |
| Электронный дисплей | Есть |
| Управление | Электронная |
| Количество программ | 11 |
| Таймер отложенной стирки | Есть |
| Защита детской безопасности | True |
| Защита от затопления | Есть |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 99 кг |
| Svars (bez iepakojuma) | 97.5 кг |
| Класс энергоэффективности | B |
AEG LWR98165NXE, ar žāvētāju
A
↑
G
↑
G
B
1,019.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.