| Основная информация | |
| Торговая марка | AEG |
| EAN | 7332543975426 |
| Тип устройства | Отдельностоящий |
| Цвет | Белый |
| Энергопотребление | |
| Класс энергоэффективности | A |
| Вместимость кг | |
| Вместимость стирки | 9 кг |
| Размеры, вес | |
| Высота | 85 см |
| Ширина | 60 см |
| Глубина | 64 см |
| Вес | 77.5 кг |
| Вес с упаковкой | 79 кг |
| Управление | |
| Управление | Электронная |
| Электронный дисплей | Есть |
| Другие параметры | |
| Количество программ | 15 |
| Дополнительные параметры | |
| Защита детской безопасности | Да |
| Обработка паром | Есть |
| Класс акустической шумовой эмиссии | B |
| Защита от затопления | Aqua Control |
| Таймер отложенной стирки | Есть |
AEG LFR83966OE 60 см 9 кг
A
↑
G
↑
G
A
684.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Описание
Характеристики
| Вес | 78.000 кг |
|---|---|
| Производители | AEG |
| Вес | 77.5 кг |
| Вес с упаковкой | 79 кг |
| Класс энергопотребления | A |
| Вместимость стирки | 9 кг |
| Высота | 85 см |
| Ширина | 60 см |
| Глубина | 64 см |
| Класс акустической шумовой эмиссии | B |
| Energoefektivitātes klase (2021) | A |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1600 |
| EAN | 7332543975426 |
| Код продукта | 914501310 |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | С фронтальной загрузкой |
| Количество программ | 15 |
| Управление | Электронная |
| Электронный дисплей | Есть |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 79 кг |
| Svars (bez iepakojuma) | 77.5 кг |
| Защита детской безопасности | True |
| Обработка паром | Есть |
| Dziļums (universāls) | 64 см |
| Тип устройства | Отдельностоящий |
| Цвет | Белый |
| Торговая марка | AEG |
| Platums (universāls) | 60 см |
| Augstums (universāls) | 85 см |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | B |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 76 dB |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | A |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 46 л |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:48 |
| Защита от затопления | Aqua Control |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 9 кг |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 49 kWh |
| Таймер отложенной стирки | Есть |
| Класс энергоэффективности | A |

























Отзывы
Отзывов пока нет.