| Торговая марка | Karcher |
|---|---|
| Мощность | 1800 W |
| Maks. ūdens padeves temperatūra | 40 °C |
| Izmēri mm (DxPxA) | 369x329x901 |
| Svars (bez iepakojuma) | 11.5 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 14.8 kg |
| EAN | 4054278907154 |
| Spiediens (bar/MPa) | 20 – max. 130 |
| Ūdens patēriņš (Augstspiediena mazg.) | 420 l/h |
| Mazgāšanas veiktspēja (m²/h) | 30 |
Karcher K 4 WCM (1.324-200.0)
220.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Характеристики

























Отзывы
Отзывов пока нет.