| Торговая марка | Haier |
|---|---|
| Код продукта | 31020735 |
| Цвет | Антрацит |
| EAN | 6921081514009 |
| Тип устройства | Отдельностоящий |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | С вертикальной загрузкой |
| Energoefektivitātes klase (2021) | A |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 49 kWh |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 9 кг |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:48 |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 48 л |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 72 дБ |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | A |
| Augstums (universāls) | 94 cm |
| Platums (universāls) | 40 см |
| Dziļums (universāls) | 61 см |
| Электронный дисплей | Есть |
| Управление | Электронная |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1300 |
| Svars (bez iepakojuma) | 70 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 79 кг |
| Wi-Fi | Есть |
| Количество программ | 9 |
| Обработка паром | Есть |
| Таймер отложенной стирки | Есть |
| Защита детской безопасности | True |
| Класс энергоэффективности | A |
Haier HW90BPD13386GUS 31020735 9kg
A
↑
G
↑
G
A
999.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Характеристики

























Отзывы
Отзывов пока нет.