| Augstums (universāls) | 7.6 cm |
|---|---|
| Platums (universāls) | 27 cm |
| Dziļums (universāls) | 27 cm |
| Trokšņa līmenis (2021) | 68 dB |
| Торговая марка | Ecovacs |
| Цвет | Белый |
| Мощность | 96 W |
| Система питания | Аккумулятор/От сети |
| Тип источника питания | Li-Ion |
| Ёмкость аккумулятора, мАч | 4500 |
| Напряжение (V) | 24 |
| Время зарядки (ч) | 3 |
| Maksimālais lietošanas laiks (min) | 110 |
| Svars (bez iepakojuma) | 7.27 kg |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 8.55 kg |
| Объем резервуара для воды | 0.8 l |
| EAN | 6970135036363 |
| Длина шнура | 5.5 m |
Характеристики























Отзывы
Отзывов пока нет.