| Торговая марка | Dreame |
|---|---|
| Dziļums (universāls) | 27 cm |
| Svars (bez iepakojuma) | 1.6 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 4.99 kg |
| Мощность | 66 W |
| Дополнительная информация | Viedā izvairīšanās no šķēršļiem. Aptver līdz pat 90 m² lielu platību. CornerClean™ tehnoloģija. Ūdens tvertne 80ml – nodrošina līdz 60 min nepārtrauktu mitro tīrīšanu. |
| Trokšņa līmenis (2021) | 63 дБ |
| Система питания | Аккумулятор/От сети |
| Тип источника питания | Li-Ion |
| Ёмкость аккумулятора, мАч | 7800 |
| Время зарядки (ч) | 3 |
| Maksimālais lietošanas laiks (min) | 180 |
| Объем резервуара для воды | 0.08 л |
| Длина шнура | 1.8 m |
| В комплекте | Kompozīta drošības vads. Tīrīšanas drānas. Barošanas adapteris / strāvas kabelis. |
| Цвет | Белый |
| EAN | 6978390540250 |
| Augstums (universāls) | 8.5 см |
| Platums (universāls) | 27 cm |
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.