| Maksimālais tvaika spiediens (bar) | 3 |
|---|---|
| Uzsilšanas laiks (min) | 2.5 |
| Мощность | 1000 W |
| В комплекте | 5 uzgaļi, mērtrauks, piltuve |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 1 кг |
| Длина шнура | 4 m |
| Торговая марка | Sencor |
| Цвет | Жёлтый |
| Время зарядки (ч) | 4 |
| Maksimālais lietošanas laiks (min) | 20 |
| Напряжение (V) | 3.6 |
| Объем резервуара для воды | 200 л |
| Система питания | Аккумулятор |
| Тип источника питания | Li-Ion |
| Svars (bez iepakojuma) | 0.77 kg |
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.