| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 11.6 кг |
|---|---|
| Система питания | Аккумулятор/От сети |
| Объем резервуара для воды | 0.08 л |
| Длина шнура | 5.5 m |
| Время зарядки (ч) | 4 |
| Торговая марка | Dreame |
| Цвет | Бежевый |
| EAN | 6978390540267 |
| Ёмкость аккумулятора, мАч | 7800 |
| Maksimālais lietošanas laiks (min) | 180 |
| Augstums (universāls) | 35 см |
| Platums (universāls) | 32.5 cm |
| Dziļums (universāls) | 23.1 cm |
| Дополнительная информация | Maksimālais tīrīšanas austums 4m. Minimālais loga izmērs: 30x40cm. |
| Trokšņa līmenis (2021) | 63 дБ |
| Svars (bez iepakojuma) | 7.6 кг |
Характеристики























Отзывы
Отзывов пока нет.