| Торговая марка | Ecovacs |
|---|---|
| Tips (dārza tehnikai) | Robots zālespļāvējs |
| Barošanas veids (dārza tehnika) | Akumulatora |
| Цвет | Серый/Чёрный |
| Тип источника питания | Li-Ion |
| EAN | 6970135038039 |
| Pašgājēja funkcija | Есть |
| Ieteicamā pļaušanas platība, (m²) | 600 |
| Время зарядки (ч) | 1 |
| Напряжение (V) | 18 |
| Svars (bez iepakojuma) | 13.5 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 30 кг |
| Pļaušanas augstums (mm) | 30-60 |
| Длительность работы (мин) | līdz 100 min. |
| Размеры ВxШxГ (см) | 42×43.2×65 |
| Ёмкость аккумулятора, мАч | 2500 |
| Уровень шума | 58 dB |
| Pļaušanas joslas platums | 22 см |
| Zāles izsviešana | Mulčēšana |
Характеристики























Отзывы
Отзывов пока нет.