| Svars (bez iepakojuma) | 17 кг |
|---|---|
| Торговая марка | LG |
| Операционная система | webOS |
| Цвет | Черный |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Energoefektivitātes klase (SDR) (2021) (TV) | F |
| Enerģijas patēriņš standarta dinamiskā diapazona režīmā (SDR), 1000 h (2021) | 100 кВтч |
| Energoefektivitātes klase (HDR) (2021) (TV) | G |
| Enerģijas patēriņš augsta dinamiskā diapazona režīmā (HDR), 1000 h (2021) | 152 кВтч |
| Ekrāna izmērs (collas/cm) (2021) | 65/164 |
| Ekrāna izšķirtspēja (2021) | 3840 x 2160 (Ультра HD) |
| Тип экрана | Плоский (Flat) |
| EAN | 8806096605073 |
| DVB-C | Есть |
| DVB-S | Есть |
| DVB-S2 | Есть |
| Частота (Гц) | 60 |
| Расстояние между отверстиями для крепления к стене (мм) | 300×300 |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 22.8 кг |
| HDMI | 3 |
| USB | 1 |
| Ethernet (RJ45) | Есть |
| CI слоты | Есть |
| Wi-Fi | Есть |
| Bluetooth | Есть |
| DVB-T | Есть |
| DVB-T2 | Есть |
| Дополнительная информация | MR25GB |
| Глубина с подставкой | 25.5 cm |
| Augstums (universāls) | 84.1 cm |
| Высота с подставкой | 90 см |
| Platums (universāls) | 14.6 cm |
| Dziļums (universāls) | 6.8 cm |
| Класс энергоэффективности | F |
Характеристики

























Отзывы
Отзывов пока нет.