| Количество программ | 16 |
|---|---|
| Таймер отложенной стирки | до 24 ч |
| Обработка паром | Есть |
| Электронный дисплей | Есть |
| Управление | Электронная |
| Wi-Fi | Есть |
| EAN | 8059019106892 |
| Код продукта | 31020626 |
| Veļas ietilpība mazgājot (2021) (veļ.m.m.) | 12 кг |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 81 л |
| Ūdens patēriņš vienā mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m.) | 45 л |
| Торговая марка | Кэнди |
| Цвет | Белый |
| Тип устройства | Отдельностоящий |
| Veļas mazgājamās mašīnas veids | Ar žāvētāju |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | A |
| Energoefektivitātes klase mazgāšanas un žāvēšanas ciklā (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | E |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas un žāvēšanas ciklos (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 390 kWh |
| Elektroenerģijas patēriņš 100 mazgāšanas ciklos (2021) (veļ.m.m.) | 44 kWh |
| Veļas ietilpība mazgājot un žāvējot (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 8 кг |
| Mazgāšanas un žāvēšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m. ar žāv.) | 9:00 |
| Mazgāšanas cikla “Eco 40-60” ilgums (stundas : minūtes) (2021) (veļ.m.m.) | 3:58 |
| Centrifūgas apgriezieni minūtē | 1400 |
| Centrifūgas energoefektivitātes klase (2021) | B |
| Trokšņa līmenis centrifūgas režīmā (2021) | 72 дБ |
| Akustiskā trokšņa emisijas klase (2021) | A |
| Augstums (universāls) | 85 см |
| Platums (universāls) | 59.5 см |
| Dziļums (universāls) | 62 см |
| Svars (bez iepakojuma) | 75 кг |
| BRUTO svars (Svars ar iepakojumu - universāls) | 79 кг |
| Класс энергоэффективности | A |
Candy BWR4128BL8S ar žāvētāju
A
↑
G
↑
G
A
630.00 €
В наличии
Serviss: https://www.serviscentrs.lv/
Характеристики
























Отзывы
Отзывов пока нет.